خرید گلدان مارانتا زبرینا

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


گیاه مارانتا زبرا می‌تواند یک تابلو نقاشی جذاب است و می تواند به عنوان یک نماد زیبایی و طراوت در محیط آپارتمان شما باشد. رنگ های موجود در برگ های گیاه احساس طراوت و زیبایی را منعکس می‌کند.  این گیاه زینتی بومی مناطق گرمسیر آمریکای مرکزی و جنوبی است و در غرب هند نیز یافت می شود. نام گیاه مارانتا از کاشف این گیاه بارتولومئو مارانتا، گیاه شناس و پزشک ایتالیایی قرن شانزدهم میلادی گرفته شده است. گیاه مارانتا زبرا نیز مانند بقیه اعضای خانواده‌اش برگهایی بزرگ و سبز دارد و نوار سفید رنگ کنار آنها، طرحی مانند گورخر ایجاد کرده است. این برگ های نسبتا بزرگ در حدود 15 الی 18 سانتی متر طول دارند و با طرح راه راه خود، چشم هر بیننده ای را به خود جذب می‌کنند. مارانتا زبرا در شرایط ایده آل در گلدان می تواند در حدود یک متر رشد داشته باشد.

قیمت:

۵۱۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

نور:نور غیر مستقیم بهترین شرایط نوری برای این گیاه زیبا است،در تابستان سایه را ترجیح میدهد،ولی در زمستان تمایل به زندگی در نور بیشتری دارد،از اشعه مستقیم افتاب به خصوص در ظهر تابستان و از پشت شیشه بیزار است.

دما:در صورتی که اجازه دهید بین دو ابیاری سطح خاک خشک شود تا درجه حرارت ۱۰ سانتی کراد مقاومت مینماید،ولی بهترین درجه حرارت حدود ۱۶ درجه سانتی گراد،در درجات حرارت نزدیک به ۳۰ درجه احتیاج به غبارپاشی دارد.

آبیاری: این گیاه به خشکی خاک حساس است و باید بین دو ابیاری روی خاک خشک شود به جز هنگامی که درجه حرارت پائین تر از ۱۰ درجه است، به محض مشاهده ی خشکی روی خاک باید ابیاری گردد.

رطوبت: دوستان این گل به رطوبت بالایی نیاز داشته و باید غبارپاشی روزانه در تابستان و هفتگی در زمستان جهت تامین رطوبت انجام گردد ،کاشت گروهی و همراه با گیاهان دیگر در یک گلدان روش جالب در تامین نیاز رطوبتی است،افزودن اب به زیر گلدان همراه با سنگریزه یکی دیگر از راه های تهیه رطوبت پایدار است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
نور غیر مستقیم
آبیاری 7 -10 روز
دما 16 - 23 درجه