گلدان دیفن کامیلا

حجم سبز لطیف


برگ‌های کم نظیر و خوش رنگ که حس نقاشی های کلود مونه را به مخاطب می ‌دهند. گلدان دیفن کامیلا برای دکوراسیون عالی است. ترکیب رنگی مدرن با طیف های سبز فسفری در قابی از سبز تیره که توجه ها را به خود جلب می کند. دیفن باخیا کاملیا یکی خاصترین و پرطرفدارترین این خانواده است که نیاز آبی زیادی ندارد و در صورت رسیدگی و کود دهی به موقع می توانید از ریزش برگهای پایینی جلوگیری کنید. یکی از پرطرفدارترین انواع دیفن باخیا، دیفن کامیلاست که در ایران به اشتباه کاملیا خوانده می شود و همچنین  نیاز به آبیاری زیادی ندارد. اگر دنبال گیاهی هستید که برگ های سبز و بزرگش زینت بخش محیط کار یا منزلتان باشد، پیشنهاد ما، دیفن کامیلا است. 

 

قیمت:

۸۷۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

برگ این گیاه سمی است و در صورتی که خورده شود باعث مسمومیت می شود نور غیر مستقیم بهترین نور است،نژادهای برگ تیره نسبت به سایه مقاوم هستند،در صورتی که تاریک باشد گیاه علفی و بیش از اندازه دراز میشود. دمای مناسب برای این گیاه  ۱۳-۱۸ درجه را ترجیح میدهد،برای مدت کمی در ۱۰ درجه نیز مقاومت میکند،ولی ممکن است برگهای پائین ریزش کنند،در صورتی که درجه حرارت بالاتر از ۲۴ درجه باشد،غبارپاشی وآبیاری زیادی توصیه می گردد. آبیاری با آب سبک بدون املاح توصیه میشود،بین دو آبیاری حتما خاک خشک شود. ساخت جزیره در زیر گلدان بهترین پیشنهاد برای تامین رطوبت این گیاه است. هر ماه دوبار با کود مخصوص گیاهان زینتی طبق دستور گیاه را تغذیه مصنوعی کنید.