گلدان دیفن هندوانه‌ای

شکوه آبرنگی


دیفن باخیا هندوانه ای از دلرباترین اعضای این خانواده زیباست. این گیاه با رنگ مخصوص به هدش که تلفیق سحرآمیز از طیف های ملایم و خالص رنگ سبز است؛ برای شکوه فضاهای زندگی و کار شما کافی ست. دیفن باخیا هندوانه ای زمانی به رشد مناسب می رسد که دمایی بین 18-23  سانتی گراد داشته باشد. در خارج از این دما، رشد با سرعت بسیار کمتری ادامه خواهد یافت. نور متوسط نور مطلوب این گیاه است. اگر میخواهید گیاه سرحالی داشته باشید سطح بالای خاک گیاه را همیشه مرطوب نگه دارید. این گیاه دوره های طولانی غفلت آبیاری را تحمل می کند اما خشکی زیاد برگ ها چروک می کند.  قبل از جابجایی گیاه اجازه دهید خاک خشک شود.

۲۷۷,۰۰۰ تومان

قیمت:

۲۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

برگ این گیاه سمی است و در صورتی که خورده شود باعث مسمومیت می شود نور غیر مستقیم بهترین نور است،نژادهای برگ تیره نسبت به سایه مقاوم هستند، در صورتی که تاریک باشد گیاه علفی و بیش از اندازه دراز میشود. غبارپاشی وآبیاری زیادی توصیه می گردد. آبیاری با آب سبک بدون املاح توصیه میشود، بین دو آبیاری حتما خاک خشک شود. ساخت جزیره در زیر گلدان بهترین پیشنهاد برای تامین رطوبت این گیاه است. هر ماه دوبار با کود مخصوص گیاهان زینتی طبق دستور گیاه را تغذیه مصنوعی کنید.