گلدان حنا (امپیشن) تریپلت

گلدان سه قلوی حنا


گل حنا یا ایمپیشن از گیاهان آپارتمانی همیشه سبز است که بیشتر اوقات سال گل خواهد داشت و دوام زیادی دارد، همچنین کاشت این گل در فضای باغچه و فضای باز نیز امکانپذیر است و در فضاي سبز براي نقشه‌های گلکاری، کاشت در جعبه‌ها و گل‌جاها استفاده می‌شود. دارای بوته های علفی گل ها به صورت کم پر و پر پر ، دارای گونه های یکساله حساس به سرما و یا نیمه مقاوم به سرما رنگ گل ها سفید قرمز صورتی ارغوانی زمان گل دهی بهار تا پاییز، موطن اصلی کنیا و موزامبیک.  گل حنا در رنگهای قرمز، عقیقی، ارغوانی، نارنجی، صورتی، سفید و بنفش یا در رنگهای خال خال و ابلق دیده میشود

قیمت:

۴۷۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

دما :

درجه حرارت برای رشد گل امپیشن باید 16 تا 26 درجه باشد و اگر محیط رشد آن گرمتر باشد، گلدهی این گل زیبا نیز مداوم تر خواهد بود. اما استراحت و خواب زمستانی حنا را نباید فراموش کرد و در این دوره ممکن است هیچ رشدی نداشته باشد.

آبیاری :

بین 2 آبیاری حتما باید خاک آن کمی خشک شود اما آبیاری منظم برای گل حنا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر می‌خواهید یک گل حنای سالم و پر انرژی داشته باشید، اصلا نباید آبیاری آن را فراموش کنید و باید به اندازه ای آب دهید که فقط چند قطره آب خارج شود. 

بهتر است اجازه ندهید تا سطح خاک حنا خیلی خشک شود و ممکن است در روزهای گرم، هر روز و یا یک روز در میان به آبیاری نیاز داشته باشد. توجه کنید که هرچه قدر بوته های داخل گلدان بیشتر باشد، مقدار آبیاری نیز بیشتر خواهد بود. در صورت فراموشی در آب دادن و خشک شدن بعضی از ساقه ها، باید ساقه های خشک را خارج کرده و گلدان را به مدت 10 دقیقه در تشت آب قرار دهید.

نور :

گل حنا به سایه مقاوم است و به خوبی رشد کرده و گل می‌دهد. حواستان باشد که این گل را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید چرا که سبب خشک و پژمرده شدن برگها می‌شود. تنها نور صبح تا ظهر برای آن کافیست. با سرد شدن هوا در زمستان بهتر است آن را به داخل بیاورید اما هر روز تابش چند ساعت نور خورشید این فصل برای آن مفید است.