گلدان ایپومیا بلک

حریر سیاه


ایپومیا بلک گیاهی است چندساله از خانواده نیلوفر صحرایی که بومی مناطق گرمسیری آمریکا و اندونزی میباشد  امروزه این گیاه به علت داشتن غده های خوراکی در اکثر مناطق دنیا از جمله چین ،هندوستان و سایر مناطق جهان كاشته می شود این زیبای سیاه رنگ دارای شاخه های دراز و خزنده روی زمین میباشد که ساقه ها تا ۴ متر نیز رشد میکنند ،  این گیاه دارای سرعت رشد سریعی میباشد برگهای آن قلبی شكل مخروطی موجدار با دمبرگ دراز و به رنگهای سیاه،  بنفش ، ارغوانی و گاهی سفید دیده میشوند.
بطور کلی، این گیاه گیاهی گرمادوست است و می‌تواند به خوبی گرما را تحمل کند و در هوای مرطوب بهتر رشد می کند. این گیاه به آفتاب کامل نیاز دارد و در سایه یا نیم سایه نمی‌تواند به خوبی و به اندازه کافی رشد کند. دمای مناسب برای این گیاه دمای بین 21 تا 34 درجه سانتیگراد است و هر چه دما بیشتر باشد گیاه بهتر رشد می‌کند.

قیمت:

۱۶۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

ایپومیا بلک آبیاری منظم را دوست دارد مهمترین نکته درباره آن این است که غبارپاشی برگ های آن می تواند برگ ها را از بین ببرد