گلدان کروتون رشته‌ ای

هدیه بهاری باطراوت


 این گیاه به دلیل شکل و رنگ برگهایش یکی از زیباترین انواع خانواده کروتن ها است. خرید کروتون رشته ای را به افرادی که به دنبال گیاهی با رنگ های گرم و منحصر به فرد هستند توصیه میکنیم. این نوع کروتون برگ ریز و رشته ای دارد که ظاهر ویژه ای به گیاه بخشیده است. که میتواند فضایی بسیار شیکی را برای دکوراسیون منزل و یا محل کار شما بوجود آورد.

قیمت:

۴۱۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

این گیاه نیاز آبی نسبتا زیادی دارد. برای آبیاری اجازه دهید که روی خاک تا حدود ۲ سانتی متری از سطحش خشک شده باشد سپس اقدام به آبیاری کنید. بطور کلی در تابستان هر سه روز یکبار و در زمستان ها هر چها تا پنج روز یکبار ابیاری کافی است.
این گیاه به دلیل رنگی بودن برگ هایش نیاز نوری زیادی دارد. این گیاه را در محیطی پرنور اما به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کنید. بهترین جا نزدیک به پنجره  نورگیر، مخصوصا پنجره جنوبی برای این گیاه است. نور مستقیم خورشید باعث سوختگی برگ ها میشود.