پکیج یلدای گونَش

ره‌آورد خورشید


پکیج یلدای گونش ره‌آورد بی‌نظیر جمع‌های یلدایی است. خورشیدی که جمع‌های شما را گرم‌تر می‌کند. این پکیج شامل 20 شاخه نرگس همراه با گلدان، یک جفت شمع بیزوتکس، یک عدد شمعدان، اسماج گل انار و​​​​​​​ آتش‌کوب است. حضور نرگس و اسماج خوش عطر، آوای عطرهای جذاب شرقی را به شما هدیه می‌دهد. نرگس گل‌ است که در روزهای سرد آذر ماه می‌آید تا نشانی از شکوفه های بهاری در فصل زمستان باشد، و این یعنی امید. این گل زیبا نشان از امیدواری و گذر از سختی ها است. نرگس مدام به شما یادآوری می‌کند که سرما و زمستان را تاب بیاورید که فصل شکفتن در راه است.

قیمت:

۵۴۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

یکی از پایه‌های اصلی ساخت اسماج رزماری است. این گیاه با نام اکلیل کوهی نیز شناخته می‌شود و به مانند تمامی هم خانواده‌های خود دارای خواص درمانی بسیاری است. به واسطه‌ دود ناشی از آتش گرفتن این گیاه در اسماج می‌توانید به ضدعفونی شدن محیط خانه خود کمک کنید و از بروز بیماری‌هایی چون سرماخوردگی و آنفولانزا جلوگیری کنید. استشمام بوی این رزماری باعث بهبود خلق و خو می‌شود و ذهن شما را از هرگونه اضطراب و استرس پاک می‌کند.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
نرگس شیراز 30 شاخه
شمعدان 1 عدد
شمع بیزوتکس 1 جفت
اسماج گل انار 1 عدد