خرید پکیج گل یلدای نارگل

پکیج گل یلدای نارگل ا


دیر زمانیست که ایرانیان بلندترین شب سال را گرد هم می‌آیند و تا صبح به انتظار سپیده می‌نشینند، مبادا که به خواب روند و تاریکی تا ابد بر جهان حاکم شود. این سنت زیبا بهانه‌ای شده که مردم با عزیزان و خویشاوندان خود شب نشینی کنند و محبت و روابط بین خود را گسترش دهند. انار و هندوانه عضو جدایی ناپذیر این شب به یاد ماندنی هستند و همه ساله انواع تزیین و آراستن این دو میوه را می‌بینید. گلیتال امسال با افزودن گل‌های زیبای نرگس به چیدمان شما جلوه ای دیگر می‌بخشد و سفره یا میز یلدای شما را چشم نوازتر می‌کند. شما می‌توانید این پکیج جذاب را به راحتی به صورت انلاین خریداری کنید و پیش از یلدا تحویل بگیرید. علاوه بر منزل و میز پذیرایی میهمانان، می‌توان این بسته را در محیط کسب و کار خود نیز قرار داد. 
حال وقت آن رسیده که در این ایام نزدیک به یلدا، به سایت گلیتال اعتماد کنید و بخشی از طراحی دکوراسیون یلدایی خود را به گلیتال بسپارید. 
 

قیمت:

۱۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اگر در روزهای سرد و برفی زمستان حوصله خرید رفتن و کادو گرفتن برای مناسبت های مختلف را ندارید، خرید اینترنتی به کمک شما خواهد آمد. گلیتال با ارائه پکیج زمستانی نارگل، ضمن گردآوری هدایای کوچک و جذاب، دسته ای از گل های زیبا و معطر نرگس را به شما تقدیم می کند.این مجموعه می تواند برای هدیه تولد، هدیه برای میزبان و هدیه تجاری شب یلدا برای همکاران و شرکای تجاری بسیار مناسب باشد. کافیست تعداد مورد نظر خود را انتخاب کنید و هریک را به هر آدرسی که دوست دارید ارسال کنید. گلیتال تمام بار این کار را از دوش شما برداشته و به بهترین شکل هدایای شما را ارسال خواهد کرد. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل نرگس 10 شاخه
گلدان شیشه ای 1 عدد
گلدان شیشه ای کوچک 1 عدد
انار سفالی 1 عدد
شمع 1 عدد
چوب دارچین 1 عدد
شیرینی ماکارون 3 عدد
سنبل هندوانه نمدی 1 عدد
فال حافظ 1 عدد
گل درخت کاج 1 عدد
سبد حصیری 1 عدد