پکیج گل یلدای نارگل

جادوی رز و یلدا


پکیج گل یلدای نارگل ترکیب زیبایی از شب یلدا است. دیر زمانیست که ایرانیان بلندترین شب سال را گرد هم می‌آیند و تا صبح به انتظار سپیده می‌نشینند، مبادا که به خواب روند و تاریکی تا ابد بر جهان حاکم شود. این سنت زیبا بهانه‌ای شده که مردم با عزیزان و خویشاوندان خود شب نشینی کنند و محبت و روابط بین خود را گسترش دهند. حافظ و آجیل مشکل‌گشا عضو جدایی ناپذیر این شب به یاد ماندنی هستند و رز سرخ این جادو را افزون می‌کند. این پکیج جذاب با عناصری چون یک بسته میوه خشک، چای ترش و یک چوب دارچین و یک انار تکمیل می‌شود. حال وقت آن رسیده که در این ایام نزدیک به یلدا، به سایت گلیتال اعتماد کنید و بخشی از طراحی دکوراسیون یلدایی خود را به ما بسپارید. 
 

قیمت:

۶۱۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اگر در روزهای سرد و برفی زمستان حوصله خرید رفتن و کادو گرفتن برای مناسبت‌های مختلف را ندارید، خرید اینترنتی به کمک شما خواهد آمد. گلیتال با ارائه پکیج زمستانی نارگل، ضمن گردآوری هدایای کوچک و جذاب، دسته‌ای از گل‌های زیبا و معطر رز را به شما تقدیم می‌کند. این مجموعه می‌تواند برای هدیه تولد، هدیه برای میزبان و هدیه تجاری شب یلدا برای همکاران و شرکای تجاری بسیار مناسب باشد. کافیست تعداد مورد نظر خود را انتخاب کنید و هریک را به هر آدرسی که دوست دارید ارسال کنید. گلیتال تمام بار این کار را از دوش شما برداشته و به بهترین شکل هدایای شما را ارسال خواهد کرد. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز سرخ 6 شاخه
میوه خشک 1 بطری
آجیل 1 بطری
انار 1 عدد
چای ترش 1 بطری
دیوان حافظ 1 جلد
چوب دارچین 1 بسته