خرید پکیج یلدای سویل


پکیج یلدای سویل پرده کوچک از تمام آیین‌های یلدا است. تنها نقص آن این است که میهمان‌‍های ضیافت یلدا را ندارد که آ‌ن‌هم در کنار شما به کمال می‌رسد. یک دسته گل نرگس، سیب اعلای دماوند، انار یاقوتی، خرمالوی شیرین کَن طراوت این پکیج را می‌سازد. در کنار همه این‌ها بانکه آجیل مشکل گشا و بطری دمنوش‌های معطر شرقی؛ و یک دسته کوچک دارچین دلپذیر عطر شب را مشتاق‌تر می‌کند. دیوان حافظ وزن پکیج را افزایش داده و شما در طول شب رویاییتان می‌توانید غزلی شیرین از این کتاب صید کنید و و عطر گل ها و گیاهان شرقی را با تغزل لسان الغیب هزار برابر کنید.

قیمت:

۴۹۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

افسانه گل نرگس اینگونه است: یکبار نرگس عکس خودش را در آبگیری دید و بسیار مجذوب و شیفته‌ی زیبایی خودش گردید؛ او به طور پیوسته به عکس خودش در آب نگاه می‌کرد و آن را تحسین می‌کرد. او آن قدر مجذوب خودش شد که تشنگی و گرسنگی از یادش رفت. عشق او برای خودش آن قدر زیاد بود که رنگش پرید و از دنیا رفت. بعد از مرگ نرگس، گلی از محل دفن او در کناره‌‌ی رودخانه رویید

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
دیوان حافظ 1 عدد
گل نرگس 10 شاخه
دمنوش پنیرک 1 شیشه
دمنوش گل محمدی 1 شیشه
دمنوش به لیمو 1 شیشه
آجیل مخلوط شیرین 1 شیشه
انار 1 عدد
سیب 1 عدد
خرمالو 1 عدد