پکیج شمع آذر

عطر آتش برای شبی روشن


پکیج یلدای آذر سرشار از رنگ‌ها و عطرهای خوب است. دو جفت شمع خوشرنگ از جنس بیزوتکس با تم رنگی سرخ و سبز که نماد رنگ‌های گرم و صمیمی یلداست و یک جاشمعی جذاب در این پکیج به چشم می‌خورد. عنصر معرکه این پکیج اسماج است. اسماجینگ از مراسم بومیان آمریکا است که در آن در یک محیط خاص گل و گیاهان مختلفی را می‌سوزانند. آن‌ها اعتقاد دارند که این کار برای برکت دادن و پاکسازی مردم و مکان‌ها مفید است. در فرهنگ آمریکا و کانادا از دود حاصل از سوزاندن گل‌ها یا اسماج، به عنوان دود مقدس یاد می‌شود. بر اساس تحقیقات صورت گرفته دود دارویی می‌تواند موجب از بین رفتن باکتری‌های موجود در هوا شود، یک ساعت سوختن دود دارویی 94٪ باکتریهای موجود در هوا را کاهش می‌دهد و موجب تصفیه اتاق می‌شود. اسماج موجود در پکیج آذر از برگ‌های سرو و گل انار ساخته شده است.

قیمت:

۳۱۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

می‌توانید از اسماج زمان نقل مکان به خانه جدید استفاده نمایید تا انرژی ساکنان قبلی پاکسازی شده و از شر مانده‌های روحی قدیمی و هر نوع جوهر بد خلاص شوید. می‌توانید از اسماج زمانی که احساس ناراحتی می‌کنید و زمانی که وقایع انرژی با بار منفی ایجاد می‌کنند، استفاده نمایید تا منفی بودن آن روز بد را از بین ببرید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
شمع 18 سانتی بیزوتکس یک جفت
شمع 6 سانتی بیزوتکس یک جفت
جاشمعی یک عدد
آتش‌کوب 1 عدد
اسماج گل‌انار 1 عدد