خرید پکیج گل یلدای نوگل


اگر قصد دعوت کردن میهمان در شب یلدا دارید، جایی برای پکیج گل یلدای نوگل روی میز خود پیدا کنید و اگر می‌خواهید یلدا را به میهمانی بروید، دست خالی نروید و با این باکس میزبان خود را غافلگیر کنید. خرید آنلاین گل مزیت صرفه جویی در زمان و هزینه دارد و شما می‌توانید پس از سفارش آنلاین گل در سایت، به بقیه کارهای خود برسید و آماده سازی و تهیه گل را به عهده گلیتال بگذارید. این پکیج شامل گلدان گل نرگس و زنبق است که در کنار آن یک انار سفالی، یک فال حافظ و یک چوب دارچین است. زینت بخش پایانی این پکیج فوق‌العاده میوه خشک و یک بسته آجیل است، که در یک جعبه شکیل قرار گرفته‌اند.

قیمت:

۳۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

نوگل مجموعه‌ای شیک و ساده است که می توانید به میهمانی ببرید و منزل میزبان خود را معطر کنید. اگر قصد ارسال هدیه یلدایی تجاری یا خرید کادو یلدا برای شرکا و همکاران خود دارید، این پکیج بسیار توصیه می‌‍شود. زنبق نماد امید و گذر از روزهای سرد زمستان است و می تواند هدیه‌ای بی نظیر برای شروع زمستانی سرد باشد. شما می‌توانید این پکیج یلدایی را در هر تعدادی سفارش دهید و از مزایای خرید شرکتی از گلیتال بهره مند گردید. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
نرگس شیراز 10 شاخه
آجیل 1 بسته
میوه خشک 1 بسته
چوب دارچین 1 بسته