خرید پکیج گل یلدای نوگل

خرید پکیج گل یلدای نوگل


اگر قصد دعوت کردن میهمان در شب یلدا دارید، جایی برای این باکس چشم نواز روی میز خود پیدا کنید و اگر می‌خواهید یلدا را به میهمانی بروید، دست خالی نروید و با این باکس میزبان خود را غافلگیر کنید. پکیج گل نوگل را به صورت آنلاین خریداری کنید و در زمان مطلوب خود، آن را از سفیران شایسته گلیتال تحویل بگیرید. خرید آنلاین گل مزیت صرفه جویی در زمان و هزینه دارد و شما می‌توانید پس از سفارش آنلاین گل در سایت، به بقیه کارهای خود برسید و آماده سازی و تهیه گل را به عهده گلیتال بگذارید. 

این پکیج شامل گلدان گل نرگس و زنبق است که در کنار آن یک انار سفالی، یک فال حافط و یک چوب دارچین هست که در یک جعبه شکیل قرار گرفته اند.

قیمت:

۱۲۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

نوگل مجموعه ای شیک و ساده است که می توانید به میهمانی ببرید و منزل میزبان خود را معطر کنید. اگر قصد ارسال هدیه یلدایی تجاری یا خریدکادویلدا برای شرکا و همکاران خود دارید، این پکیج بسیار توصیه می شود. زنبق نماد امید و گذر از روزهای سرد زمستان است و می تواند هدیه ای بی نظیر برای شروعزمستانی سرد باشد. شما می توانید این پکیج یلدایی را در هر تعدادی سفارش دهید و از مزایای خرید شرکتی از گلیتال بهره مند گردید. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل نرگس 5 شاخه
گل زنبق 5 شاخه
گلدان شیشه ای بیضی 1 عدد
انار سفالی 1 عدد
چوب دارچین 1 عدد
فال حافظ 1 عدد
گل پنبه 1 عدد
گل درخت کاج 1 عدد
جعبه 1 عدد