خرید سبد گل گلناز


انار، سیب، ترنج در کنار داوودی و میوه کاج؛ تمام الوان پاییز را به این پرده آورده است. پرده ای در به شکوه همایون که شب یلدا را مجلل می کند. اینها همه در سبد گل گناز به چشم می خورد. قرمز رنگ شور، اشتیاق و انرژیست و نارنجی به عنوان رنگ ثانویه، حرارت قرمز را با شادابی زرد ترکیب می‌کند. نارنجی رنگی پرانرژی است و می‌تواند نشان از سرزندگی و صمیمیت شب شما داشته باشد. گلناز پر از انرژی ها خوب و پرشور است.

۹۰,۰۰۰ تومان

۷۳,۰۰۰ تومان

قیمت:

۴۵۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

انار در نگرش‌های گوناگون اساطیری و روایی کهن، نماد زایش و باروری است. گفته می‌شود که نخستین بار بذر این درخت در خاورمیانه کشف شد و سپس از آنجا به چین، آفریقا و مدیترانه برده شد و در حرکت از خاورمیانه به اسپانیا، مبنای نام شهر گرانادا شد و در نهضت‌های مرتبط با این شهر، خود به نمادی از جامعه بومی تبدیل شد. انار یکی از قدیمی‌ترین نمادهای هنری به شمار می‌آید که در آثار هنری که مردم خلق می‌کردند، جایگاهی ویژه داشته است.