خرید سبد گل گلناز


انار، سیب، ترنج در کنار داوودی و میوه کاج؛ تمام الوان پاییز را به سبد گل گلناز آورده است. این ترکیب شگفت‌انگیز که جادوی شب یلدا را مجلل می‌کند، ترکیبی خارق‌العاده از رنگ قرمز، رنگ شور، اشتیاق و انرژی‌ است و نارنجی به عنوان رنگ ثانویه، حرارت قرمز را با شادابی زرد ترکیب می‌کند. نارنجی رنگی پرانرژی است و می‌تواند نشان از سرزندگی و صمیمیت شب شما داشته باشد. گلناز پر از انرژی‌ها خوب و پرشور است.

قیمت:

۷۸۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

انار در نگرش‌های گوناگون اساطیری و روایی کهن، نماد زایش و باروری است. گفته می‌شود که نخستین بار بذر این درخت در خاورمیانه کشف شد و سپس از آنجا به چین، آفریقا و مدیترانه برده شد و در حرکت از خاورمیانه به اسپانیا، مبنای نام شهر گرانادا شد و در نهضت‌های مرتبط با این شهر، خود به نمادی از جامعه بومی تبدیل شد. انار یکی از قدیمی‌ترین نمادهای هنری به شمار می‌آید که در آثار هنری که مردم خلق می‌کردند، جایگاهی ویژه داشته است.