سبد گل کیانا

یک محصول بسیار لوکس برای مناسبت‌های ویژه و هدیه‌ها به افراد خاص


سبد گل کیانا، یک سبد گل استثنایی و کامل است. زیبایی و دلربایی در این محصول به کمال رسیده و شکوه یک ماجرای رمانتیک را شایسته‌تر جلوه می‌دهد. حدود سی گل رز به نشان ثبات و سزاواری هرمی با صلابت را برای این یادگاری و یادمان شما ساخته اند. سافو از شاعران یونانی سده هفتم پیش از میلاد، در شعری، رز را به عنوان ملکه گل‌ها توصیف کرده‌است. در داستانهای کهن و قدیم هندی گل سرخ به منزله دلپذیری ، خدای مهر معرفی شده بود. در پای رزها لیلیوم قرار گرفته است. این گل زیبا نماد پاکی، زیبایی و اعتماد است. اگر به مراسم عروسی می روید یا برای فردی محبوب میخواهید گل بخرید در دسته گل خود از گل لیلیوم استفاده کنید چون رنگ صورتی آن نماد خوشبختی است.

قیمت:

۲,۴۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

چه گلی بهتر از رز می‌تواند در این شرایط انتخابی شایسته باشد؟ رز به تنهایی یادآور توجه و ارادت قلبیست و مجموعه ای با حدود از سی شاخه رز، نشان از توجه بی حد و اندازه شما به دیگران دارد. سبد کیانا در قلب خود تعداد زیادی رز و چند لیلیوم بسیار زیبا دارد. این سبد با توجه به ماهیت گل‌های خود، سبدی بسیار لوکس است

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز سرخ 27 عدد
لیلیوم 5 عدد
برگ سیکاس 3 عدد
سطل فلزی 1 عدد