سبد گل کتی


چه سری در پس حیات رز است که اینگونه افسونگرانه لب به سخن می‌گشاید و راز عشق را بر ملا می‌کند؟ رز تک شاخه، به معنی علاقه و توجه است، اما زمانی که رزها تجمع می‌کنند، بحث چیز دیگری است. رز با تعداد بالا در یک بسته، یعنی عشق بی حد و حصر. یعنی برای من بمان و دیگر هیچ! ترکیب هنرمندانه رنگ‌ها در این تنگ آنقدر گیراست که نمی‌توان در برابرش مقاومت کرد. قرار دادن گل‌ها در تنگ آب، جاری بودن زندگی را نشان می‌دهد و به زبان بی زبانی می‌گوید: "قدر لحظات را بدانیم". برای غافلگیر کردن عزیزان و یا تغییر حال و هوای منزل و محل کار خود، در خرید اینترنتی این تنگ درنگ نکنید و از خرید خود لذت ببرید.

قیمت:

۲,۰۸۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

رز و لیلیوم اورنتیال این سبد قلب گونه را به یک یادگاری عاشقانه خاطره انگیز بذل کرده است. تقریبا اکثریت افراد با گل رز آشنایی دارند. این گل به معنای زیبایی و عشق بوده و از آن برای ابراز احساسات استفاده می‌شود. می‌توان گفت که گل رز رتبه اول را درمیان گل‌های تاثیر گذار در بیان احساسات عاشقانه دارد. شما می‌توانید این گل را در رایحه‌های مختلف در تمام طول سال خریداری نمایید. از این گل می‌توان در دسته گل‌های عروس، جیب کت داماد، ساقدوش‌ها و دیگر موارد استفاده کرد

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز 20 عدد
لیلیوم اورنتیال 9 شاخه