خرید سبد گل همای


همای، یک محصول باشکوه و رویایی است. دو کمربند سبز شمشیری که با نوارهای مروارید آذین شده است و بال‌های این سبد را تشکیل می‌ دهد. این کار در قامت یک سمفونی، خود را به مخاطب معرفی می کند. آلستر سفید با گلبرگ های لطیفش دامنه و سوپرانوی این سمفونی افسانه ای را تشکیل می دهد و در اوج کار، جایی که افسانه به اوج رمانس می رسد، گل های رز سرخ، دلربایی می کنند. این سبد به قدری با شکوه و قهار است که می تواند تاثیر گذاری چشمگیری در روابط انسان ها داشته باشد. 

قیمت:

۳,۸۷۵,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

هدیه دادن بهانه نمیخواهد عشق میخواهد که شما میتوانید با دادن هدیه گل در هر ابعادی عشق خود را بیان کنید . همیشه تازه ترین گل ها ی طبیعی می تواند حس طراوت و یگانگی را منتقل کند.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز ۲۲ شاخه
آلسترومریا ۴۵ شاخه
سبد 1 عدد