سبدگل نازی

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


سبد گل نازی جادوی رنگ‌های دلنشین است. این سبد کلاسیک از لیلیوم‌های دلربا، آنتریوم‌های بنفش، رزسفید تشکیل شده که نمایه‌ای از شور، طراوت و صلح است. این سبد گل، یکی از باشکوه ترین سبک چیدمان گل‌ها در کنار هم را داراست. سبدگل نازی برای هر مناسبت شایسته است. اگر قصدتان ماندگار کردن یک حس ناب به همراه شادمانی در ذهن مخاطب است، بهترین انتخاب برای شما این محصول است.نازی با طیف ترکیب بندی  رنگ میانه، دوستی و عشق را توامان نمایش می‌دهند و برای هدیه به عزیزترین دوستان جهت ابراز علاقه، تشکر و تبریک بسیار مناسبند.

قیمت:

۱,۴۵۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

فرم قلبی  جذاب و خوشرنگ آنتریوم باعث شده این گل، به انتخاب اول گل‌آراها برای طراوت و نشاط محصولات تبدیل شود. لیلیوم هم که شاهزاده گل‌های دلرباست مگر می‌توان در برابر زیبایی لیلیوم مقاومت کرد؟ لیلیوم یکی از مشهورترین گل‌های سراسر جهان است اگر بخواهیم در جملاتی کوتاه به شرح گل لیلیوم برایتان بپردازیم باید بگوییم زیبایی، اصالت، ظرافت و شایستگی جز ویژگی های اصلی ظاهری این گل می باشند.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم 5 شاخه
آنتریوم بنفش 9 شاخه
رز سفید 15 شاخه
برگ عبایی 3 برگ
برگ سیکاس 3 برگ
برگ شمشیری 4 برگ