سبد گل ملیکا

هدیه‌ای رنگارنگ


رویای رنگارنگ؛ اسم مناسبی برای سبد گل ملیکاست. ملیکا در تشتی فلزی قرار گرفته که یک حالت با نمک به آن داده است. این سبد گل روستیک با مفهوم مدرنی همراه شده که می‌تواند احساسات خوشانیند و رنگارنگی به مخاطب بدهد. این طرح سبد گل رنگارنگ مجموعه ای از گل های متنوع را در خود جای داده است و همین موضوع باعث می شود بتوان آن را در هر مناسبت شادی هدیه کرد.
استفاده از گل های تازه در رنگ های مختلف، می تواند روح فضا را تحت تاثیر قرار دهد و آن را از حالت خشک و خسته کننده خارج کند

قیمت:

۱,۵۷۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

این گل را به شخص جذاب زندگیتان هدیه دهید، مثل مادر یا عشق ابدی تان. ترکیب رنگ سفید و صورتی، احساس عشق خالص و مادرانه را برای شما یا هر مادری به ارمغان می‌آورد.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم اورینتال 4 شاخه
ساکولنت 4 عدد
داودی 3 بسته
میخک 3 بسته
رز هلندی 6 تا 8 شاخه