خرید سبد گل لیدا


لیلیوم زرد رنگ، موجود نازنینی است که این سبد لوکس را به تعادل رسانده و جذابیت آن را با تزیینات برگی بافته شده در قلب اثر صدبرابر کرده است. آنتریوم های بنفش، دلربایی معصومانه و کودکانه‌ای به سبد لیدا بخشیده است. روح صلح، دوست داشتن و احساسات مثبت با حضور ارکیده سفید و لیلیوم اورینتال به حد مطلوبی رسیده است. این سبد برای مناسبات رسمی و رویدادهای تبریک و تهنیت مناسب به نظر میرسد و همینطور برای بیمارانی که شرایط روحی مناسبی ندارند میتواند کارایی روان درمانی، امید بخش و روحیه بخشی داشته باشد. رنگ طبیعی نی‌های بافته شده در سبد خاطره انگیز شده این محصول را برای مخاطبانتان سبب خواهد شد.

قیمت:

۲,۶۸۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم ۷ شاخه
آنتریوم ۱۵ شاخه
ارکیده ۱۸ شاخه
سبد
برگ و اسفنج