خرید سبد گل سارا

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگانگل‌ها بهترین پیام آوران علاقه و توجه به عزیزان هستند و در شرایط گوناگون غم و شادی، لبخند را بر لبان شما می‌آورند. گل‌ها در شکل‌های مختلفی گل آرایی می‌شوند و برای مناسبت‌ها و بودجه‌های متفاوت، طرح‌های متعددی وجود دارد. سبد گل یکی از باشکوه ترین انواع آرایش برای گلهاست که ضمن زیبایی، شکوه خاصی دارد و هدیه ای بسیار لوکس است.
اگر در محل کار خود برای یکی از همکارانتان رخداد جدیدی پیش آمده و می‌خواهید توجه خود را به وی نشان دهید، این سبد را به شما پیشنهاد میکنیم. خواه رخداد به دنیا آوردن فرزندی باشد خواه موفقیتی تجاری، این سبد برای هر شرایطی مناسب است. 
گلیتال این سبد چشم نواز را برای شما تدارک دیده است و شرایط فروش آنلاین سبد گل را فراهم کرده است و شما می‌توانید در هر زمانی آن را سفارش دهید. گلیتال در شرایط مختلف در کنار شما خواهد بود.
 

۳۶۹,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۰۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.