خرید سبد گل ساراگل‌ها بهترین پیام آوران علاقه و توجه به عزیزان هستند و در شرایط گوناگون غم و شادی، لبخند را بر لبان شما می‌آورند. گل‌ها در شکل‌های مختلفی گل آرایی می‌شوند و برای مناسبت‌ها و بودجه‌های متفاوت، طرح‌های متعددی وجود دارد. سبد گل، یکی از باشکوه ترین انواع آرایش برای گلهاست که ضمن زیبایی، شکوه خاصی دارد و هدیه ای بسیار لوکس است.
اگر در محل کار خود برای یکی از همکارانتان رخداد جدیدی پیش آمده و می‌خواهید توجه خود را به وی نشان دهید، این سبد را به شما پیشنهاد میکنیم. خواه رخداد به دنیا آوردن فرزندی باشد خواه موفقیتی تجاری، این سبد برای هر شرایطی مناسب است. 
گلیتال، این سبد چشم نواز را برای شما تدارک دیده است و شرایط فروش آنلاین سبد گل را فراهم کرده است و شما می‌توانید در هر زمانی آن را سفارش دهید. گلیتال در شرایط مختلف در کنار شما خواهد بود.
 

قیمت:

۴,۱۹۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.