سبد گل دیارا

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


اگر برای موفقیت در مذاکره و یا یک قرارداد تجاری نیاز به یک لیبل دارید، ازسبد گل دیارا استفاده کنید. این گل مخاطب شما را منعطف تر خواهد کرد. لیلیوم سفید تعداد متناسبی در این محصول دارد و آنتریوم قرمز به عنوان رنگی پرشور و پرانرژی می تواند اشتیاق و انگیزه بالای شما رابه نمایش بگذارد. این سبد گل، برای قرارهای آشنایی هم مناسب است و رنگ های زنده و شاد آن باعث ایجاد حسی با طراوت می شود.

 

قیمت:

۲,۱۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

گل های سفید، که نماد پاکی و خلوص نیت هستند و وقتی به صورت مجموعه ای در کنار هم قرار می گیرند، تابلویی از شوق زندگی را به نمایش می‌گذارند. مجموعه ای از گل های بادوام آنتریوم و گل های معطر و با شکوه لیلیوم اورینتال است. این سبد، ویژه دوستی های شما طراحی شده است. شما می توانید با خرید اینترنتی سبد گل دیارا و ارسال گل مورد نظر برای مخاطب خود، در بهتر کردن حال او گامی بردارید. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
آنتریوم 4 عدد
لیلیوم اورینتال 10 شاخه
آلسترومریا سفید 1 بسته
سیکاس 3 برگ
برگ عبایی 3 برگ