خرید سبد گل ثریا

صله ای بر آتش شب


سبد گل ثریا یک یادبود به یادماندی و گرم برای شب یلدا ست. شبی که آذرماه در بلند ترین شب سال به استقبال دی ماه می رود. عنصر کلیدی این محصول دیوان حافظ است. گرفتن فال حافظ شب یلدا یکی از سنت‌هایی است که در این شب رواج دارد و همه با تفال زدن به حافظ نیت کرده و از زبان لسان الغیب تعبیر نیت خود را می‌شنوند. حافظ در کنار رز که نماد آشنای عشق است. می تواند شب را طولانی شما را به موهبتی احساسات برانگیز بدل کند.

قیمت:

۷۷۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سنت‌های ایرانی همیشه جذاب و دلنشین و البته با دلیل و حکمت هستند ایرانیان باستان در شب یلدا که بلندترین شب سال است دورهم جمع شده، سفره‌ای رنگین پهن کرده و تا صبح به شب زنده داری و دورهم بودن مشغول می‌شوند. در این شب همچنین تفالی به حافظ زده و فالی هم می‌گیرند. اینکه حافظ خوانی در بلندترین شب سال و در جمع خانواده انجام می‌شود و افراد حاضر در جمع تفالی به خواجه حافظ شیرازی یا لسان الغیب می‌زنند در کنار قدمتش جای تامل هم دارد.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز
انار
دیوان حافظ
میوه کاج