خرید سبد گل ترانه


اگر قصد خرید گلی اقتصادی دارید و در عین حال می خواهید گلی کوچک تهیه نکنید، ترانه انتخابی مناسب است. این سبد گل چوبی با ارتفاعی حدود چهل سانتیمتر، دارای چند گل آنتریوم بزرگ است. آنتریوم با گلبرگ قلب مانند خود به عنوان نماد مراقبت شناخته می شود و در برخی فرهنگ ها برای هدیه بردن به منزل میزبان در مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. گل آرایان گلیتال، آنتریوم را با ساقه های چوبی دارای جوانه های کوچک آراسته اند و به سبد تم پاییزی داده اند. 

این سبد به خاطر گل های مقاوم، عمری طولانی دارد و به راحتی تا 2 هفته ظاهر خود را به خوبی حفظ خواهد کرد. می توانید آن را به دوستان خود هدیه دهید و مطمئن باشید کادوی شما روزهای زیادی در جلو چشم آن ها خواهد درخشید. 

قیمت:

۳۵۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل ترانه را می توانید به منزل دوستان خود ببرید. بی مناسبت برای عزیزان خود بفرستید و با کمترین هزینه ای آن ها را خوشحال کنید. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.