سبد گل بلا

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


ارکیده برای هر مناسبتی جزو انتخاب های مناسب است؛ ترکیب آن با لیلیوم سفید و آنتریوم صورتی این محصول را به یکی از طرح های منحصر به فرد تبدیل کرده است. کنتراست موجود در این سبد که با حضور طیف صورتی در میان سفید ایجاد شده تا حد مطلوبی شکوه این اثر را ارتقا داده است تا لحن اشرافی کلاسیک در انتقال پیام شادمانه شما حاصل شود. در کنار این ترانه اشرافی چند گلوله  رنگی کاموا این کار رو به سرزمین سبد گل های با نمک و فانتزی کشانده که بلا را برای جشن‌ها دوستانه، ولنتاین و سالگرد رابطه های عاشقانه مطلوب می کند. 

قیمت:

۴۸۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

با انتخاب سبد گل بلا یک شکوه باستانی شاهانه را به ضیافت کودکانه و شورانگیز بکشانید. این سبد باغچه کوچکی از ارکیده را در درون خود دارد. سبک طراحی این سبد کاملا روستیک است و حس مزرعه‌های کوهستانی پر گل را به همراه خود دارد

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
ارکیده 8 غنچه
رز مینیاتوری 2 بسته
جیبسی 1 دسته
رز هلندی 5 عدد