خرید سبد گل ایپک


خیلی از اوقات که هدیه‌ای را در لحظات آخر یا با تاخیر به کسی تقدیم می‌کنید، گیرنده خوشحال نمی‌شود و فکر می‌کند برای او وقت زیادی صرف نکرده اید و دم‌دستی‌ترین چیز ممکن را هدیه گرفته‌اید. اما یک هدیه وجود دارد که با همه فرق دارد و آن چیزی نیست جز ارکیده. یکی از لوکس‌ترین گل‌های جهان که به دلیل کمیابی به گل چند خاندان سلطنتی بدل شد. این گل دلربا بی‌نهایت معنی شخصی عمیق در دل دارد و هدیه‌ای اشرافی به حساب می‌آید.
سبد گل ایپک دو رنگ ارکیده فالانوپسیس را در قلب خود جای داده است و با ترکیبی هنرمندانه از برگ و گل و چوب، سبدی بسیار لوکس شده است. آنتریوم‌های زیبا و خوش قامت در بالای این سبد گل نماد مراقبت و توجه هستند و کنار ارکیده‌ها، مفهوم عشق و مراقبت دائمی به خود گرفته‌اند. چه چیزی بهتر ازین مفهوم برای یک مراسم خواستگاری یا نامزدی با شکوه؟ 
سبد گل ایپک را آنلاین بخرید و در مهم‌ترین روز زندگی خود، آن را به همسر آینده‌تان تقدیم کنید و یا عشق خود را در هر مناسبتی با کمک آن غافلگیر کنید. گلیتال این سبد و پیغام شما را به بهترین شکل به مخاطب خواهد رساند.
 

۵۴۷,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۰۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

محصولات پر فروش