خرید سبد گل اسلیپی

صرفه جویی در زمان | قدرت انتخاب آگاهانه | ضمانت بازگشت | ارسال شایسته | حمل رایگان


چندین سال است که مردم ایران نیز به پیروی از مردم سراسر جهان، در روزهای نزدیک زمستان به آراستن منازل و محل کار خود با دکور کریسمس ‌می‌پردازند. این کار زیبا علاوه بر شاد کردن فضای اطراف شما، باعث آشنا شدن فرزندان دلبندتان با فرهنگ‌های مختلف ‌می‌شود و بهانه زیباییست برای چند روز سرگرم شدن آن‌ها. درخت کریسمس به دلیل سرسبزی همیشگی کاج، نماد زندگی، تولد دوباره و گذر از سختی‌هاست. ممکن است شما در دکوراسیون خود فضای کافی برای قرار دادن یک درخت کاج نداشته باشید. به همین دلیل گلیتال امکان خرید درخت کریسمس را در سایزهای کوچک برای شما فراهم آورده است. 
سبد گل اسلیپی مانند برش کوچکی از یک کاج با طول حدود 50 سانتیمتر است که از کاج کوچکی در جعبه ای چوبی صیانت ‌می‌کند. این سبد زیبا با انواع دکور درخت کریسمس مانند آدم برفی، جعبه‌های کوچک کادو، چراغ‌های زیبا و جوراب هدایای شب کریسمس آراسته شده است. دانه‌های برف نیز روی کاج قرار داده شده‌اند و ‌می‌توانند فضای اطراف شما را کاملا زمستانی کنند. برای خرید اینترنتی درخت کریسمس یا سبد گل اسلیپی، گلیتال را در نظر داشته باشید و هرجا هستید سفارش خود را ثبت کنید و در کمترین زمان آن را تحویل بگیرید.
 

قیمت:

۳۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد اسلیپی مناسب فضاهای کوچک است و با طول و ارتفاع حدود 50 سانتیمتر به راحتی روی میز پذیرایی، پیشخوان محل کار شما و هر فضای محدود دیگری جای ‌می‌گیرد و با رنگ‌های زنده و شاد، انرژی فضا را چندین برابر ‌می‌کند.