خرید سبد گل آیلین


همانطور که خواستگاری رفتن آداب و پوشش خاص خود را می‌طلبد، برای گل این مراسم نیز تعاریف خاصی وجود دارد. گل‌های خواستگاری باید نشان از عشق و علاقه داشته باشند و در عین حال صداقت و پاکی دو طرف را نیز یادآور شوند. در سبدهای مناسب خواستگاری، می‌توان رز را به عنوان نماینده علاقه و تعلق خاطر انتخاب کرد و آن را گل اصلی سبد در نظر گرفت. در کنار آن می‌توان از گل‌های مختلفی استفاده کرد تا علاوه بر تغییر تم رنگی سبد، معانی مختلفی را به آن افزود.
گل آنتریوم، نماد مراقبت و توجه است و چه زیبا می‌شود اگر بتوان عشق و مراقبت را باهم در آمیخت. 
با این سبد زیبا که ترکیبیست از رز و آنتریوم، می‌توان هم از علاقه سخن گفت، هم توجه و پاسبانی. در صورتی که برای مراسم خواستگاری، آشنایی زیادی با عروس خانم ندارید، از رنگ‌های سفید و صورتی رز و آنتریوم سفید استفاده کنید و اگر وی را می‌شناسید و علاقه زیادی بین شما وجود دارد، رز سرخ هلندی را به عنوان گل اصلی سبد برگزینید و با آنتریوم در رنگ‌های دیگر، شکوه و زیبایی سبد منتخب خود را دو چندان کنید.
برای مطالعه بیش‌تر در مورد گل مناسب خواستگاری، مقاله گلیتال در همین رابطه را مطالعه کنید. گلیتال مجموعه ای از سبدهای متنوع را برای شرایط مختلف تدارک دیده است و شما می‌توانید به سادگی سبد گل مورد علاقه خود را آنلاین بخرید.
 

قیمت:

۱,۰۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

گل‌های سفید، غالبا نماد پاکی و معصومیت هستند. شکوفه‌های سفید، صداقت، خلوص و کمال را به نمایش می‌گذراند. سبد گل با گل‌های سفید رز و آنتریوم برای زمانی ایده‌آل است که می‌خواهید توامان سادگی و پاکی را به عزیزی تقدیم کنید. گل‌های رز سفید به اسم گل عروسی شهرت دارند و می‌توانند در جشن‌های عروسی خود را آراسته و در مجلس خودنمایی کنند. جا دادن ارکیده به صورت حرفه‌ای در کنار رزها، میزان لوکس بودن این سبد را به طرز چشم‌گیری افزایش داده است.
برای بیان عشق خالص خود به عزیزان در موفقیت‌ها، پیشرفت‌های شغلی و هر مناسبت ساده دیگری از این سبد گل زیبا کمک بگیرید.
* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.