سبد گل آیسان

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


سبد گل آیسان با ترکیب ارکیده و داوودی و ساکولنت، از یک طراحی مدرن برخوردار است. ارکیده به عنوان یک گل لوکس، شکوهی بی بدیل را به این سبد بخشیده است. حقیقت جالبی که در مورد ارکیده وجود دارد این است که این گل شگفت انگیز آرامش و سکوت را به محیط می‌آورد. داوودی نماد وفاداری و عشق بی حد و حصر است. ساکولنت موجود در سبد استقامت و وقار وفاداری شما را به رخ می‌کشد و این پیام را به مخاطبتان القا می‌کند که شما در حرف، عمل و خلقیاتتان ثابت قدم هستید. ترکیب بندی روشن سبد و طیف سبز موجود در گل‌ها ضمن جذابیت حس پاکی و خلوص را منتقل میکند.

قیمت:

۱,۰۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

رنگ سبز موجود در این محصول نماد طبیعت، رشد و زندگی، تجدید حیات، پول و ثروت، اعتماد به نفس، همدردی، محبت، خلاقیت، وفاداری و صلح و آرامش در نظر گرفته می شود. این سبد گل برای بسیاری از مناسب‌ها و دلیل‌ها از جمله، خواستگاری، قرارها، موفقیت‌ها و همچنین برای عرض تسلیت مناسب است. رنگ سبز موجود در این محصول نگ سبز عضلات بدن را آرام می کند، میزان هیستامین خون شما را افزایش داده و منجر به کاهش علائم آلرژی می شود. سبز یکی از رنگ های آرام بخش بوده که استرس، اضطراب و افسردگی را درمان کرده و با بهبود فعالیت مغز، توانایی خواندن و خلاقیت را افزایش می دهد.
* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
ارکیده 3 غنچه
داوودی سبز 4 غنچه
ساکولنت 6 عدد
شاخه خشک نارون 3 عدد