خرید سبد گل آنیسا


همان اندازه که نیاز است در زمان غم و اندوه به یاد یکدیگر باشیم و همدردی کنیم، در زمان شادی نیز باید در کنار عزیزان خود باشیم. وقتی کسی به موفقیتی می‌رسد یا در شرایط شادی قرار دارد، به خوبی به خاطر می‌سپارد که چه کسانی از شادی او شاد شدند. پس چه خوب است که این ابراز خرسندی را با ارسال هدیه‌ای به عزیز خود تکمیل کنید و خاطره‌ای زیبا در ذهن او حک کنید.
سبد گل آنیسا ترکیبی شاد و لوکس از گل‌هایی جذاب و پرطرفدار است که گل آنتریوم، گل ارکیده، گل رز و گل خوشبوی لیلیوم اورینتال را در یک سبد چوبی بزرگ جا داده است. این مجموعه با گل‌های کوچک آلسترومریا پر شده و زنبق با رنگ آبی و براق خود گوشه دیگر سبد را آراسته است. این گل‌ها در کنار هم معنای توجه و ارادت و شادی و لذت دارند و انتخاب ارکیده و اورینتال آن را به سبدی لوکس و قیمتی بدل کرده است.

 

قیمت:

۲,۴۴۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل آنیسا برای مناسبت‌های شاد نظیر تولد، موفقیت کاری، ازدواج، تولد فرزندان و ... کاربرد دارد. شما می‌توانید با خرید آنلاین سبد گل آنیسا از گلیتال و ارسال آن به عزیزان، در شادی آن‌ها سهیم شوید و با پیامی محبت آمیز که طراحان گلیتال آن را در کارتی زیبا چاپ خواهند کرد، هدیه خود را به یاد ماندنی‌تر کنید.
* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.