خرید سبد گل آسا


ارکیده نماد لوکس بودن، عشق، زیبایی و پایداری است. در یونان قدیم، بانوان بر این باور بودند که با ریختن ارکیده در غذای همسرانشان، فرزندانی سالم و قوی به بار خواهند آورد. ارکیده بیش از چیزی که در ظاهر نشان می‌دهد قدرت دارد. این گل کمیاب حالتی رازآلود دارد، با این وجود جز شناخته شده‌ترین گل‌ها در جهان است. ارکیده‌ها تنوع رنگی بی نظیری دارند و برای هر مناسبتی یک نوع از آن استفاده می‌شود. شاید همین موضوع است که باعث شده ارکیده گل اصلی برترین سبدهای گل باشد.
آنتریوم نیز گلیست نماد توجه و مراقبت و همراهی آن با ارکیده، باعث شکوه خیره‌کننده این سبد شده. چیدمان افقی این سبد نشان گسترش روز افزون توجه و علاقه شماست. سبد ارکیده و آنتریوم بدون شک یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مراسم خواستگاری است. این گل لوکس همزمان با ظاهر زیبا، معنای عمیقی در دل خود دارد و به سادگی از شخص مورد علاقه شما دلبری خواهد کرد.
شما به سادگی می‌توانید این سبد بی‌نظیر را به صورت آنلاین سفارش دهید و در مهم‌ترین رویداد زندگی خود از آن استفاده کنید.
 

قیمت:

۱,۳۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.