خرید تنگ گل بهسا


هدیه دادن گل از دیرباز بین ایرانیان رایج بوده است. در سنگ‌نگاره‌های جای جای تخت جمشید سربازانی را می‌بینید که گلی در دست دارند و به نشان هدیه آن را به بزرگان تقدیم می‌کنند. چه زیباست که ما نیز رسم نیاکان خود را گرامی بداریم و پیروان این سنت زیبا باشیم. بسیاری از گل‌ها علیرغم قیمت پایین، جلوه و ظاهر باشکوهی دارند، تنگ گل بهسا یکی از این نوع گل‌هاست. این ترکیب چشم نواز مجموعه‌ای از رز سرخ، داوودی و برگ‌های زیباست که تاجی از آنتریوم بر سر خود دارد. رز همیشه نماد عشق بوده است و آنتریوم نماد مراقبت و توجه است. آنتریوم سفید که بدون شک نماد مادران پاک است که مراقبت از فرزندان همیشه در اولویت زندگی آنان است. کسی نیست که از قدرت شگفت انگیز رز در ابراز عشق آگاه نباشد. رز در هر رنگ و شمایلی که ظاهر شود اولین پیامی ‌که می‌رساند عشق است. این تنگ زیبا با رزهای زنده در آب، نشان جریان زندگی با عشق است و هدیه ای مناسب برای عزیزان شماست. ترکیب جسورانه آنتریوم با رزهای این تنگ، جسارت عشق را به تصویر می‌کشد و افزایش ارتفاع تنگ، آن را به هدیه ای با شکوه تبدیل کرده است.
 

قیمت:

۹۹۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

این گل‌های تازه چین بر خلاف سایر سبدها، به جای اسفنج در آب قرار گرفته‌اند و زندگی را در خود جاری ساخته‌اند و دوام بسیار زیادی دارند. تنگ گل بهسا را می‌توانید به نزدیک‌ترین عزیزان خود در هر مناسبتی هدیه کنید. اگر قصد عیادت از بیماری دارید و یا به عیادت مادری می‌روید که فرزندی به دنیا آورده است، در خرید اینترنتی گل بهسا درنگ نکنید.می‌توانید این گل را به صورت اینترنتی سفارش دهید و میز کار یا محیط منزل خود را به کمک آن زیبا کنید و دوستی با طبیعت و جریان زندگی را به پیرامون خود دعوت کنید.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.