خرید تنگ گل آینا


چه سری در پس حیات رز است که اینگونه افسونگرانه لب به سخن می‌گشاید و راز عشق را بر ملا می‌کند؟ رز تک شاخه، به معنی علاقه و توجه است، اما زمانی که رزها تجمع می‌کنند، بحث چیز دیگری است. رز با تعداد بالا در یک بسته، یعنی عشق بی حد و حصر. یعنی برای من بمان و دیگر هیچ! ترکیب هنرمندانه رنگ‌ها در این تنگ آنقدر گیراست که نمی‌توان در برابرش مقاومت کرد. قرار دادن گل‌ها در تنگ آب، جاری بودن زندگی را نشان می‌دهد و به زبان بی زبانی می‌گوید: "قدر لحظات را بدانیم". برای غافلگیر کردن عزیزان و یا تغییر حال و هوای منزل و محل کار خود، در خرید اینترنتی این تنگ درنگ نکنید و از خرید خود لذت ببرید.
 

 

قیمت:

۷۲۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

چه گلی بهتر از رز می‌تواند در این شرایط انتخابی شایسته باشد؟ رز به تنهایی یادآور توجه و ارادت قلبیست و مجموعه ای با حدود از سی شاخه رز، نشان از توجه بی حد و اندازه شما به دیگران دارد. سبد کیانا در قلب خود تعداد زیادی رز و چند لیلیوم بسیار زیبا دارد. این سبد با توجه به ماهیت گل‌های خود، سبدی بسیار لوکس است

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز سرخ 15 عدد
رز سفید 15 عدد
برگ لیندا 1 بسته