خرید باکس ویدا از گلیتال

باکس گل رز قرمز و شکلات


ولنتاین، وقت غافلگیر کردن اوست. می‌توانید با هدیه ای زیبا کاری کنید که روی پاهایش بند نشود و از شدت شوق، لبخندی به پهنای صورت به او هدیه کنید. این گل‌های تازه چین رز، با دقت و یک به یک از مزرعه چیده و در باکس گل صورتی قرار گرفته‌اند و هیجان و سرخی رز را با آرامش رنگ صورتی جعبه گل در هم آمیخته‌اند. ترکیب بی نظیر طراوت و عشق!
با خرید آنلاین هدیه ولنتاین معشوق خود را غافلگیر کنید و به سادگی، روز او را بسازید. این باکس گل، قابلیت خشک کردن گل‌ها و نگهداری طولانی مدت را دارد و می‌تواند تا سال‌های سال یادگار روزهای جوانی و عشق ماندگار این دوران باشد.

 

قیمت:

۴۸۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

رز نماد عشق است اما چندین معنی دیگر نیز دارد. رزها به طور خیره کننده‌ای زیبا هستند و بوی بی نظیری دارند. این حجم از ظرافت، زیبایی و کمال در کمتر گلی یافت می‌شود. همین ویژگی‌های فوق‌العاده پای رز را به بسیاری از فرهنگ‌ها باز کرده است. به حدی که اولین تصویری که با شنیدن کلمه "گل" در ذهن هر فردی نقش می‌بندد، تصویر رز سرخ است. گلی که در ادبیات نمایشی، اشعار کهن و نو و هنر همواره حرفی برای گفتن داشته است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
میخک 3 بسته
شکلات شونیز 25عدد
باکس 1 عدد