خرید باکس رز نغمه

12 شاخه رز سرخ


در طبیعت هیچ گلی به زیبایی و ظرافت رزهای تازه وجود ندارد چرا که رزها همیشه انتخابی جذاب برای نشان دادن احساسات هستند. این گل‌های دلربا سال‌های سال در اروپا به عنوان هدیه‌ای بی‌نظیر و رمانتیک در بین عشاق دست به دست شده‌ و همواره برای بروز عشق و شور مورد استفاده قرار گرفته‌اند. باکس گلرز نغمه ترکیبی چشم‌نواز و افسونگر از 12 رز آرمیده در یک باکس است که می‌تواند هدیه‌ای بی‌نظیر برای محبوب‌ترین فرد زندگی شما باشد. با انتخاب این باکس کلاسیک به درستی مفهوم درخواست برای عشقی دو طرفه را در روز ولنتاین به معشوق‌تان بدهید، یا آن را هدیه‌ای به مناسبت جشن سالگرد یا قرارهای عاشقانه در نظر بگیرید و اطمینان داشته باشید که این حسن سلیقه همواره در یادها خواهد ماند

قیمت:

۱,۱۷۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

 یکی از راه‌هایی که می‌توانید عشق و محبت خود را به دیگران بروز دهید، هدیه کردن گل است. این بار، این محبت را با طرحی جدید و به روز نشان دهید. باکس گل نغمه دارای یک باکس داخلی شیشه ای است. رزها در یک قاب شفاف زیبا قرار گرفته و سپس به درون باکس منتقل شده‌اند. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز هلندی 12 شاخه