خرید باکس لیلیانا سایز کوچک از گلیتال

باکس گل میخک قرمز


خاطرات خوب از مناسبت‌های مختلف معمولاً با یادآوری هدایای آن مناسبت همراهند. هدایایی که می‌توانند خاطره انگیز شوند هم آنهایی هستند که با فکر زیاد تهیه می‌شود و برای خریدشان وقت زیادی صرف می‌شود. اما با سبک زندگی و مسئولیت‌های امروزی، صرف وقت زیاد برای هیچ کس مقدور نیست. پس بهتر است طراحی و تهیه هدایا را به متخصصین بسپاریم و خود با آرامش خیال به انجام کارهای روزمره خود بپردازید. طراحان حرفه ای گلیتال برای هر مناسبتی طرح‌های ویژه آماده و گلهای زیبایی تقدیم نگاه  شما کرده اند. گلی که در این تصویر مشاهده می‌کنید باکس گل لیلیانا است که استوانه ایست شفاف با درب قرمز رنگ. این جعبه گل، دسته گل طبیعی از میخک سرخ را در دل خود جای داده است که حتی با درب بسته نیز خودنمایی می‌کنند.
 گلیتال به فکر صرفه‌جویی زمان و هزینه شماست و این گل زیبا را با قیمت ارزان در اختیارتان قرار داده است. شما می‌توانید به راحتی گل مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید و پیام سرشار از محبت و عشق را بیان کنید. گرافیست‌های گلیتال، پیام شما را به صورت اختصاصی طراحی و چاپ می‌کنند و جذابیت هدیه را دوچندان می‌کنند. این طراحی را می‌توانید در باکس به رنگ سفید نیز تهیه کنید. ضمنا همین طرح با گل رز در باکس گل کاملی نیز مشاهده می‌شود.

این محصول در سایز متوسط و بزرگ موجود میباشد.

قیمت:

۲۷۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
گل میخک 2 بسته