باکس گل رزانا

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


ز قرمز، نماد بی بدیل رمنس خالص است.  باکس گل رزانا که طراحی ویژه گلیتال برای شماست، مجموعه ای از رزهای هلندی فوق العاده مرغوب است که در یک جعبه  جذاب قرار داده شده‌اند. این رز‌های منتخب بر اساس کیفیت و زیبایی از مزرعه چیده می‌شوند و می‌توانید همه جوره بابت عالی بودن آن مطمئن باشید. علاوه بر این، سفیران ویژه گلیتال آموزش دیده‌اند که گل‌ها را با دقت و ظرافت بالا حمل کنند. رز، نام آشناترین گل در سراسر جهان است و در هنر و ادبیات از دیرباز حضوری پررنگ داشته است. این گل زیبا نماد عشق ابدی، وفاداری، ستایش، زیبایی و شکوه است. گل بی‌رقیب ولنتاین یا جشن عشاق که در بسیاری از دسته‌های گل و انواع سبد گل رخ‌نمایی می‌کند و شکوه را به هر مجموعه‌ای می‌بخشد.

قیمت:

۲۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

در یونان و روم رز را با الههٔ عشق آفرودیت و ونوس برابر می‌داشتند و بخاطر ارتباط با الههٔ آفرودیت و ایز معمولاً مقدس دانسته می‌شد. در روم باستان بر روی درِ اتاقی که موضوعات محرمانه مورد بحث قرار می‌گرفت گل رز از نظر کثرت قرار گرفتن در جایگاه گل ملی مقام نخست را دارد و در ۱۰ کشور آمریکا، انگلستان، ایتالیا، ایران، رومانی، عراق، عربستان سعودی، مراکش، لوکزامبورگ، بلغارستان به عنوان گل ملی انتخاب شده‌است.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز 14 شاخه