باکس گل اوفلیا

باکس گل رز و ارکیده، هدیه ای به یاد ماندنی


باکس گل اوفلیا یک اثر  خیره کننده است. این باکس گل  از هر لحاظ برای جلب نگاه ها به سمت خود و شکوهی خاص مناسب است. اوفلیا با استفاده از رنگ و بافت، هنر واقعی را به نمایش می گذار. به چرخش گل رز  توجه کنید که با لایه های زیبا گلبرگ های ارکیده و طاقی از آنتریوم به یک فرشته خوش صورت تبدیل شده است. این باکس گل لوکس و باشکوه با ترکیب بنذی مخصوص خود کاملا شفاف و مرتب به منظور انعکاس نور از محیط اطراف خود چیده شده است و  آماده است تا یک روز عادی را به چیزی کاملا خارق العاده تبدیل کند.

قیمت:

۱,۲۴۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

ارکیده یک هنر مطلق است. یک گیاه با گل های غیر معمول و ظریف است که توسط طبیعت ایجاد شده است. قرن ها مردم به منشا غیرمترقبه آن اعتقاد داشتند ، اداستان ها و افسانه هایی را تشکیل می دادند که با عرفان همراه بودند و رز نماد عشق که در این ترکیب موجودی جادویی را خلق کرده است. اوفلیا معشوقهٔ هملت در نمایشنامهٔ هملت اثر ویلیام شکسپیر است.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز سرخ 8 عدد
ارکیده 2 شاخه
آنتریوم 3 شاخه
رز میناتوری 1 بسته
برگ سبز 1 بسته