باکس ولنتاین زویی

حسی ماندگار


باکس ولنتاین زویی از یک رز جاودان، شامپاین، اسماج و شمع تشکیل شده است. رز نماد بسیاری از کشور‌هاست و به عنوان گیاهی لوکس، سلطنتی و محبوب شناخته می‌شود. اما نقطه ضعف این جادوی عاشقانه عمر کوتاه آن و زود پرپر شدن آن است؛ که گویا دیگر نیست. دانشمندان رمانتیک علم ژنتیک، با شیوه‌های اسرارآمیز عمر گل رز را به طرز عجیبی افزایش داده‌اند. اسماج در کنار رومنس رز، عطر خوش جاوانگی و خلوص را به همراه دارد.

قیمت:

۶۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اگر فیلم یا کارتون دیو و دلبر را دیده باشید، باید آن رز شگفت‌انگیز که در یک جام شیشه ای نگهداری می‌شد را به خاطر داشته باشید. آن گل، رز جاویدان یا رز مومیایی است. تا وقتی آخرین گلبرگ روی ساقه بود، قهرمان داستان می‌زیست. این گل با جادوی عشق، مجدد سر بلند کرد و به نماد عشق ابدی تبدیل شد. رز جاویدان را به شخصی هدیه کنید که قصد دارید تا ابد با او زندگی کنید. این گل طبیعی شگفت‌انگیز تا سال‌ها به همین تازگی و زیبایی خواهد ماند. رز جاویدان گلیتال حداقل یک دهه ماندگاری دارد.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز جاودان 1 عدد
اسماج 1 عدد
شامپاین 1 عدد
شمع بیزوتکس 1 عدد