باکس ولنتاین روبی

سرخ، به رنگ عشق


یکی از هدایای پرطرفدار روز عشق یا ولنتاین، عروسک است. مخصوصا در بین دختران جوان از جایگاه خاصی برخوردار است و از اصلی ترین هدیه های ولنتاین محسوب می شود. جالب است بدانید این عروسک زیبا، بدلیل طراحی دل نشینی که دارد باعث می شود هر فردی را به سمت خود جذب کند و قدرت بالایی در جلب توجه دارد. البته همانطور که ذکر شد این مورد در دختر خانم ها بیشتر دیده می شود بنابراین اگر میخواهید علاقه و عشق دختر مورد نظرتان را بیشتر یا نظرش را به سمت خودتان جلب کنید، یک عروسک دوست داشتنی زیبا همراه با شاخه های جذاب فرزیا برایش بخرید عشق و دوست داشتن در کودکی را با هیچ چیز نمی توان مقایسه کرد.

قیمت:

۷۴۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

فرزیا گیاهی زینتی است که به علت بوی خوش، عمر گلجایی طولانی و دامنه وسیع رنگ گل، امروزه به یکی از گل های بریدنی قابل توجه در سطح دنیا تبدیل شده است به طور کلی پرورش گل فرزیا که از دسته خوشبو ترین گل هایی است می توانید آن را در گلفروشی ها پیدا کنید. این گل با رایحه متفاوت خود که بسیار تند و تیز است جزو برجسته ترین عطرهای جهان محسوب می شود که با بو کشیدن آن باعث شادی درونتان می شود و به همین خاطر پرورش و کاشت آن مورد توجه بسیاری از پرورش دهندگان قرار گرفته است.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
عروسک لی لی پوت 1 عدد
شامپاین 1 بطری
فرزیا 8 بسته
باکس چوبی 1 عدد