خرید سبد گل گلپاد


ارکیده ها گیاهانی بسیار متنوع، عجیب، دارای ساختاری پیچیده، دوست داشتنی و زیبا هستند. ارکیده ها سیستم گلدهی و گرده افشانی پیچیده ای دارند. گل ارکیده به خاطر ظاهر ظریف و زیبای خود، شکوه، شیک و آنتیک بودن را به منزل القا میکند. ارکیده‌ها امروزه درتمام دنیا به خصوص اروپا، آمریکا و آسیای دور از پر فروش ترین و جذاب ترین گیاهان برای خانه‌ها، آپارتمانها، رستورانها، هتلها و مراکز عمومی دیگر هستند. 
در سبد گل گلپاد، ارکیده های فالانوپسیس مرغوب را مشاهده می کنید که در کنار مجموعه ای از انواع ساکولنت قرار گرفته اند. ساکولنت، یکی از خانواده های بزرگ کاکتوس است که به دلیل بافت گوشتی و پر آب، عمری طولانی دارند. ارکیده نماد شکوه، زیبایی و جلال است. این گل از گل های کمیاب و سلطنتیست و به همین دلیل گلی لاکچری و کمیاب به شمار می رود. اگر قصد هدیه کردن گلی شیک و گرانبها و در عین حال خوش قیمت را دارید، گلپاد انتخابی بی نظیر است. ساکولنت نیز مانند هر کاکتوس دیگری نماد گذر از سختی، مقاومت و امید است و برای افرادی که در سختی به سر می برند یا مشقتی را پشت سر گذاشته اند، بسیار مناسب است. 

قیمت:

۲,۰۸۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گلپاد در سبدی فلزی طراحی شده و طرحی جدید و به روز به حساب می آید. بر خلاف ابعاد بزرگ و ظاهر مجلل، وزنی بسیار سبک دارد. با خرید اینترنتی سبد گل گلپاد، می توانید آن را به عنوان هدیه روز زن، هدیه سالگرد ازدواج و هدیه به همکاران، به عزیزانتان هدیه کنید. این سبد گل طبیعی با طرح و رنگ متفاوت خود، سلیقه متفاوت شما را به رخ دیگران خواهد کشید. رنگ سفید سبد، یادآور سلامتی و پاکیست و می توان آن را برای بیماران یا بانوانی که فرزندی به دنیا آورده اند، هدیه برد. نکته بسیار مثبت گلپاد، بدون حساسیت بودن گلهاست. ارکیده و ساکولنت هیچ کدام گرده و بو ندارند و مشکلی برای افراد حساس به وجود نخواهند آورد و حتی برای بردن به بیمارستان نیز محدودیتی ایجاد نخواهند کرد.

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
ارکیده 1 شاخه
ساکولنت 7 عدد
فرزیا 3 شاخه