خرید سبد گل پریناز از گلیتال


چشم ما به دیدن سبدهای چوبی عادت کرده است و شاید این گونه سبدها نتوانند به خوبی توجه کسی را جلب کنند. اگر شما هم اهل تنوع و طرح های مدرن هستید، سبدهایی جدید چون پریناز را به شما معرفی می کنیم. در این مجموعه خلاقانه، از یک تنگ آینه ای استفاده شده که طرح آینه شکسته دارد و تصویری مات از اطراف را در خود به نمایش می گذارد. پریناز نور را به خوبی بازتاب می کند و سبدی درخشان و چشم گیر است.

گل هایی که در این مجموعه مورد استفاده قرار گرفته اند، حدود 12 شاخه آنتریوم هستند که نماد مراقبت و توجه بی دریغ به حساب می آیند. برگ های سبز بزرگ و برگ های رشته ای، طراوت این مجموعه را دو چندان کرده است. آنتریوم ها جنس خاص و چرم مانندی دارند و عمری دراز خواهند داشت. به شما اطمینان می دهیم که گل های این مجموعه حداقل تا ده روز زیبایی و طراوت خود را حفظ خواهند کرد. 

قیمت:

۸۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

سبد گل پریناز برای هر خانم و آقای جوانی جذابیت دارد. هرکس که از طرح های نوآورانه و به روز خوشش بیاید، حتما جذب این سبد خواهد شد. می توانید این هدیه را در روز زن، تولد و سالگرد ازدواج و یا هر مناسبت شاد دیگری به عزیزان خود تقدیم کنید. 

لازم به ذکر است که تنگ آینه ای مورد استفاده در این سبد گل، پس از پایان زندگی گل ها، قابلیت استفاده به عنوان گلدان دارد. عزیزان شما می توانند گل های شاخه بریده خود را در آن بچینند یا از آن به عنوان محل کاشت و پرورش گیاهان آپارتمانی بهره بگیرند. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.