خرید سبد گل پرنیان


سبد گل پرنیان یکی از سبدهای ساده گلیتال با رنگ های بسیار گرم و صمیمی است. این سبد مجموعه ای از گل های متنوع و سرخ را در دل خود جای داده است. در قسمت پایین آن رزهای مرغوب هلندی سرخ رنگ را مشاهده می کنید که به عنوان نماد بی بدیل عشق و توجه شهره هستند. رز سرخ شکوه و زیبایی گیرنده را به زبان می آورد و توجه شما به او را نشان می دهد. در کنار رزها، گل اورینتال را مشاهده می کنید. لیلیوم اورینتال نماد شکوه و زیباییست و گلی لوکس و گران قیمت به شمار می رود که در اکثر سبدهای گل شیک مورد استفاده قرار می گیرد. از استرلیزیا یا گل پرنده بهشتی برای ایجاد تنوع رنگ و افزایش طول سبد تا حدود 50 سانتیمتر استفاده شده است.

همه ی گل های این سبد عمری طولانی دارند و حداقل 1 هفته ظاهر شاداب و سرحال خود را حفظ خواهند کرد. 

قیمت:

۵۸۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اندازه سبد چوبی پرنیان نسبتا کوچک است و به همین دلیل وزنی بسیار سبک دارد. این سبد را می توان بعنوان سبد گل خواستگاری مورد استفاده قرار داد و یا به عنوان هدیه روز مادر به همسر و یا مادر خود هدیه کرد. سبدهای ایستاده برای جلسات دفاع و موفقیت های کاری و تحصیلی نیز انتخابی مناسب به شمار می روند.

اگر می خواهید بی مناسبت به محبوب خود هدیه ای زیبا بدهید، می توانید روی پرنیان حساب کنید. رزهای سرخ هلندی در این سبد، عشق و علاقه شما را به ایشان یادآوری خواهند کرد. استرلیزیا و رز هلندی علاوه بر ماندگاری بالا، قابلیت خشک کردن و نگهداری طولانی مدت نیز دارند. مخاطب شما با خشک کردن گل های سبد به همین شکل، یادگاری شما را تا سال های زیادی نگهداری خواهد کرد. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
استرلیزیا 5 شاخه
رز هلندی 5 شاخه
لیلیوم اورینتال 2 شاخه
فرزیا 5 شاخه