خرید سبد گل میسا

یک محصول بسیار لوکس برای مناسبت‌های ویژه و هدیه‌ها به افراد خاص


سبد گل میسا دارای چند شاخه لیلیوم اورینتال است که به زیبایی با برگ های سبز و بلند آراسته شده است. این مجموعه جذاب و چشم نواز در سطل فلزی با رنگ و کیفیت ساخت بسیار بالا طراحی شده است. آماده سازی مجموعه در فلز، از آن طرحی جدید و متفاوت ساخته است. ضمن این، پس از پایان عمر گل ها، پایه آن نیز می تواند کاربردهای فراوانی داشته باشد و تا سال های سال در منزل شما مورد استفاده قرار گیرد. در این سبد، گل های آنتریوم، لیلیوم اورینتال و فرزیا را مشاهده می کنید، قرارگیری این گل ها در کنار هم عطری دلپذیر ایجاد می کند. گل اورینتال نماد زیبایی، شکوه و ثروت است و ضمن عطر و بوی فوق العاده، ظاهری دلبرانه نیز دارد. آنتریوم نیز نماد مراقبت و توجه و قدردانی از میزبانی دیگران است.

با خرید سبد گل میسا، علاوه بر نشان دادن سلیقه بی نظیر خود، به روز بودنتان را نیز به دیگران نشان دهید و با هدیه کردن این حجم از رنگ و زیبایی، شادی و هیجان را به عزیزان خود تقدیم کنید و از حضورو توجه آنان قدردانی کنید. 

قیمت:

۸۴۲,۵۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

گل میسا را می توانید به عنوان هدیه تولد، هدیه روز زن، تبریک، موفقیت کاری و هر مناسبت دیگری تقدیم دیگران کنید و زیبایی را در اطراف آنان به جریان بیندازید. این گل جهت آراستن فضای اطراف شما، میز پذیرایی در میهمانی ها نیز کاربرد بسیاری دارد. می توانید در جشن عروسی و برای گل نامزدی و حتی گل آرایی جشن عقد از آن استفاده کنید.

برگ های بلند و آویز از مجموعه، رد نگاه را تا پایین ظرف می کشاند و قد و بالای گل را نمایان‌تر می کند. شاخه های پر از جوانه در کنار آنتریوم ها نیز بر ارتفاع سبد افزوده است.

توجه داشته باشید که عطر زیاد اورینتال و فرزیا ممکن است برای بیماران به خصوص بیماران بستری در بیمارستان ایجاد حساسیت کند. اگر قصد عیادت از عزیزی را دارید، بهتر است کمی محتاط عمل کنید و از گل های معطر و پر گرده کمتر استفاده کنید. 

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
لیلیوم اورینتال 3 شاخه
فرزیا 15شاخه
آنتریوم 2 شاخه