خرید سبد گل شیدا از گلیتال


انسان ها بیش از آن که در مواقع شادی به همراهی اطرافیان خود نیاز داشته باشند، در مواقع غم و اندوه چشم به راه توجه و همدردی آن ها هستند. یکی از چیزهایی که می تواند حتی در غمگین ترین روزها لبخند را بر لب کسی بنشاند گل است. شما می توانید با ارسال سبد گل مناسب برای دوستی که عزیزی را از دست داده و یا مصیبتی را پشت سر گذاشته است، ضمن همدردی و ابراز تاسف، به او نشان دهید که همواره به فکرش هستید و در کنارش خواهید بود. 

گل های سفید، که نماد پاکی و خلوص نیت هستند و وقتی به صورت مجموعه ای در کنار هم قرار می گیرند، در مراسم غم و سوگواری به کار برده می شوند. سبد گل شیدا، مجموعه ای از گل های بادوام آنتریوم و گل های معطر و با شکوه لیلیوم اورینتال است. این سبد، ویژه همدردی با دوستان و همکاران شما طراحی شده است. شما می توانید با خرید اینترنتی سبد گل شیدا، و ارسال گل مورد نظر برای مخاطب خود، در بهتر کردن حال او گامی بردارید. 

قیمت:

۳,۰۷۰,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.