خرید سبد گل رونیکا


ارکیده ها گیاهانی بسیار متنوع، عجیب، دارای ساختاری پیچیده، دوست داشتنی و زیبا هستند. ارکیده ها سیستم گلدهی و گرده افشانی پیچیده ای دارند. گل ارکیده به خاطر ظاهر ظریف و زیبای خود، شکوه، شیک و آنتیک بودن را به منزل القا میکند. ارکیده‌ها امروزه درتمام دنیا به خصوص اروپا، آمریکا و آسیای دور از پر فروش ترین و جذاب ترین گیاهان برای خانه‌ها، آپارتمانها، رستورانها، هتلها و مراکز عمومی دیگر هستند. 
اندازه گل‌های فالانوپسیس از قطر ۵ تا ۱۲ سانتی‌متر متغیر است. رنگ گل‌ها بسیار متنوع است و رنگ سفید، ارغوانی (بنفش) و ارغوانی رگه‌دار ، صورتی و زرد و ترکیبی از سفید و صورتی و … نیز وجود دارند. این نوع گونه گیاهی سایه دوست هستند و همچنین ارکیده ها دوست ندارد تا مرز خشکیدگی و پژمردگی بی‌آب بمانند. 
 

قیمت:

۲,۱۸۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.