خرید سبد گل تیهو


آنتوریوم، گیاهی دائمی و گل‌دار است که به دلیلی زیبایی گل خود، طرفداران بسیاری دارد و به عنوان گیاه آپارتمانی، گلخانه‌ای و حتی شاخه بریده استفاده می‌شود. گل آنتوریوم درواقع سنبله یا همان اسپات است که در یک براکته رنگی عمدتاً به رنگ صورتی، قرمز، سفید و زرد و بنفش و به شکل قلب پیچیده شده است.
پیام این گل این است که باید عزیزان را نزدیک خود نگه داشت و دایره دوستان را گسترش داد. در محیط‌های کاری خود از این گل بهره بگیرید تا بتوانید روابط اجتماعی خود را گسترش دهید.
لیلیوم اورینتال گلی‌خوشبو و زیبا، از گل‌های کلاسیک و پرطرفداری میباشد که به دلیل طیف رنگی‌ متنوع و ظرافت گل‌برگ‌ها مناسب برای دسته‌های چندتایی، دسته گل، تزئین اتاق عقد و حتی استفاده به صورت تک شاخه در گلدان‌های پایه بلند میباشد. این گل در رنگ‌های سفید، ارغوانی زرد، لیمویی، کرم، صورتی و … زینت بخش فضای داخلی منزل، کافه یا کار شماست.
اورینتال، نشان از ثروت و شکوه دارد و علاوه بر زیبایی چشم نواز، بوی فوق‌العاده‌ای دارد. این گل را می‌توانید در تمام طول سال تهیه کنید. هر شاخه اورینتال تعداد زیادی غنچه دارد که طی یک هفته همه غنچه‌ها باز خواهند شد.شما با این گل، احساس قدرت و ایستادگی را به خود و عزیزانتان هدیه می‌دهید. دور و بر خود را از این گل قدرتمند پر کنید و از نماد قدرت این گل در زندگی خود الهام بگیرید.
 

قیمت:

۸۳۹,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.