خرید باکس گل سوگند


یکی از سخت ترین کارها در ایام ولنتاین، خرید هدیه است. همه می دانند که هدیه ولنتاین رز قرمز و شکلات و عروسک است اما این که هر کدام از این آیتم ها چگونه آماده سازی شوند، موضوعی مهم است. اکثر طرح هایی که برای باکس گل می بینید تکراری و قدیمی شده اند یا اینکه شما ناچارید گل و شکلات را جداگانه تهیه کنید و برای هر یک هزینه مجزایی پرداخت کنید. طراحان گلیتال مجموعه ای را برای شما آماده سازی کرده اند که هر دو آیتم را در بر می گیرد. در این باکس گل ولنتاین از مرغوب ترین رزهای سرخ هلندی استفاده شده است و بالای باکس، با بالونی از شکلات های فندقی و شیرین تزیین شده. جعبه گل مورد استفاده برای سوگند، جعبه ای شیشه ای و شفاف است که پس از پایان عمر گل ها می تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد. رز قابلیت خشک کردن نیز دارد و می توانید باکس را به همین شکل نگهداری کنید و رزها را با حفظ همین زیبایی ظاهری خشک کنید.

گلیتال این امکان را فراهم کرده که شما بتوانید صدای خود را نیز ضبط کنید و به همراه متن مطلوب و کارت پستال به سلیقه خودتان، عزیزانتان را غافلگیر کنید. 

قیمت:

۴۳۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

باکس گل سوگند صرفا برای ولنتاین نیست و شما می توانید در مناسبت های مختلفی چون کادو تولد، هدیه سالگرد ازدواج و یا ابراز عشق بی مناسبت به محبوب خود از آن بهره بگیرید. 

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
باکس پلاستیکی شفاف 1 عدد
رز هلندی 9 شاخه
شکلات شونیز 35 عدد