خرید تراریوم انار مینیاتوری


 انار در نگرش‌های گوناگون اساطیری و روایی کهن، نماد زایش و باروری است. انار میوه‌ای بهشتی و هدیه‌ای از سوی خداوند است. وجود انار بر سفره شب یلدا، پیوند عمیق و آشکاری با تولد خورشید و انوار آفتاب دارد، چرا که رنگ سرخ در اینجا نماد تولد و گرمای خورشید و ظهور آفتاب است. انار و یاقوت های جادویی درونش عنصر جذاب شب یلداست. تراریوم انار علاوه بر شکوه مندی سفره یلدا یک هدیه ناب و یک آیتم دکوری معرکه است و رهاورد عظیم طبیعت به این شب است. انار زینتی و یا مینیاتوری بوته ای با گل های دلپذیر زنگوله ای سرخ رنگ است که شاه انار ها را در دل خود دارد. گل ها در شرایط نگهداری مناسب آپارتمانی تبدیل به میوه های تزیینی انار می شوند که علاوه بر زیبایی چشم نواز، دارای خواص درمانی و دارویی نیز برای انسان هستند.

قیمت:

۳۷۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

انار مینیاتوری مکانی نیمه سایه تا پرنور را دوست دارد و برای گل و میوه‌دادن باید آن را در محلی نورگیر بگذارید که آفتاب کامل دارد. اَنار بومی کشور ایران تا کوه‌های هیمالیا در شمال هند است و یکی از اولین گیاهان اهلی شده‌است