خرید باکس گل یسنا

یک اثر لوکس برای هدیه‌ها به افراد خاص


باکس گل یسنا ترکیب از بازی نور و رنگ است که هیجانی معرکه رابه  رویداد یا یادگاری شما می بخشد.  گل سلطنتی ارکیده سفید  به با  بافت منحصر به فرد و نورباکس یسنا را به ترانه ای آرام تبدیل کرده است. در کنار چیدمان موزون این اثر یک باکس خوشرنگ قرار گرفته و این کارکرد خاصی به هدیه شما می بخشد، این محصول همان چیزی است که مخاطب شما به زودی فراموش نخواهد کرد. اما یک هدیه وجود دارد که با همه فرق دارد و آن چیزی نیست جز ارکیده. یکی از لوکس‌ترین گل‌های جهان که به دلیل کمیابی به گل چند خاندان سلطنتی بدل شد. این گل دلربا بی‌نهایت معنی شخصی عمیق در دل دارد و هدیه‌ای اشرافی به حساب می‌آید.

قیمت:

۴۱۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

تمام رنگ های ارکیده نماد عشق و زیبایی اند اما هر رنگ آن معنای خاصی هم دارد. ارکیده ی قرمز نماد عشق، ارکیده ی سفید نشان فروتنی، ارکیده ی بنفش نماد تحسین، احترام و وفاداری و ارکیده ی زرد نماد شادی و شروع دوباره است.آنتوریوم با گل های قلبی شکلش نماد مهمان نوازی، شادی و فراوانی است. رنگ سفید نشان دهنده ی پاکی و بی گناهی، رنگ قرمز نشان دهنده ی عشق و علاقه و رنگ صورتی نشان دهنده ی عشق مادرانه و اشتیاق است. مفهوم گل های آنتوریم به گونه ای است که می توانید از این گل در میهمانی هایتان و برای تبریک در موقعیت های ارتقای شغلی و فارغ التحصیلی استفاده کنید. رز این گل از دیرباز برای ابراز عشق  استفاده شده و هر رنگ آن معنای خاص خودش را دارد؛ گل رز قرمز نماد عشق و احساسات زیاد است؛ رز سفید نماد پاکی و شروع تازه، رز سیاه نماد اندوه، رز زرد نماد دوستی و شروع دوباره و رز صورتی نشان قدردانی و شادی است. غنچه ی رز هم نشان جوانی و زیبایی است* ممکن است ترکیب رنگ گل‌ها، تعداد غنچه‌ها، ساختار گلبرگ‌ها به دلیل ذات طبیعی بودن گیاهان عینا شبیه تصاویر نباشد. در صورت تاکید بر موردی خاص لطفا در توضیحات قید بفرمایید و یا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.