باکس گل رامونا

هدیه‌ای برای آنها که دوستشان دارید


باکس گل رامونا یک کتاب عاشقانه کوچک است که حرف‌های رومانتیکی برای محبوبتان دارد. رامونا در لغت به معنی مظهر عشق است. شش گل رز سوپر ممتاز هلندی. عدد شش از زمان باستان تا کنون نشان دهنده بشریت، نشان دهنده مسئولیت و شایستگی است.رز، در کنار نیلوفرهای آبی از قدیمی ترین گلهای است که تا به حال انسان شناخته است. قدیمی ترین گونه های رزدر گلدان هایی که از 30 میلیون سال پیش یافت شده اند شناسایی شده است

قیمت:

۶۹۸,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۳۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

وقتی رز  در این جعبه سیاه قرار می‌گیرد  ظاهر زیبایی ایجاد می کنند. ل رز از نظر کثرت قرار گرفتن در جایگاه گل ملی مقام نخست را دارد و در ۱۰ کشور آمریکا، انگلستان، ایتالیا، ایران، رومانی، عراق، عربستان سعودی، مراکش، لوکزامبورگ، بلغارستان به عنوان گل ملی انتخاب شده‌است. هدیه عاشقانه، جشن سالگرد، تبریک یک مناسبت و یا قرار کاری با چیدمانی از رز درخشان تر خواهد بود و مطمئنا به یاد خواهد ماند.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
رز سرخ 6 عدد
جعبه سیاه 1 عدد