25% تخفیف ویژه روز مادر و زن کلیک کنید

باکس ولنتاین یونیکورن

طعم جذاب عشق


باکس ولنتاین یونیکورن یک هدیه روز عشق است که می تواند تمام نمادهای جذاب ولنتاین را به محبوب شما انتقال دهد. از رزسرخ، شکلات، پاستیل و ... در این محصول قرار گرفته است. عشق و دوست داشتن در کودکی را با هیچ چیز نمی توان مقایسه کرد. یک عشق واقعی که در بسیاری از کودکان نسبت به عروسک هایشان وجود دارد و بدون هیچ چشم داشتی به او عشق می ورزند و با او حتی صحبت میکنند. این نوع عروسک ها کودک درون را فعال میکند و میتوان گفت یکی از خاطره انگیز ترین هدیه ها برای هر فرد خواهد بود. یونیکورن یا تک‌شاخ یک موجود افسانه‌ای مورد ستایش است. طبق افسانه‌ها، هرکس به یک اسب‌ تک شاخ سفید دست بزند برای همیشه در زندگی‌اش شاد و خوشحال خواهد بود. در کنار طعم های شیرین، این محصول در میان رزهای سرخ قرار دارد و همه اینها زیر رواق فلزی طلایی رنگ قرار گرفته است.

قیمت:

۷۹۷,۰۰۰

تومان

قیمت ارزی
تمام کالاهای این محصول تمام شده است
هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۲۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اسب تک شاخ یا یونیکورن یک حیوان افسانه ای است که در افسانه های مختلفی در اروپای باستان و قرون وسطا است که در بسیاری از افسانه های اروپاییان حضور دارد . البته حضور اسب تک شاخ در افسانه های دیگر ملل نشان از این دارد که ریشه این افسانه به سال ها قبل از قرون وسطا باز می گردد. این اسب های افسانه ای بسیار چابک هستند و حتی در برخی افسانه ها بال دارند و پرواز می کنند.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
باکس فلزی 1 عدد
انواع مختلف پاستیل 350 گرم
رز سرخ 9 شاخه