باکس ولنتاین یونیکورن


باکس ولنتاین یونیکورن یک هدیه روز عسق است که می تواند تمام نمادهای جذاب ولنتاین را به محبوب شما انتقال دهد. عروسک نماد صفات خوب و پاک کودکی است. عشق و دوست داشتن در کودکی را با هیچ چیز نمی توان مقایسه کرد. یک عشق واقعی که در بسیاری از کودکان نسبت به عروسک هایشان وجود دارد و بدون هیچ چشم داشتی به او عشق می ورزند و با او حتی صحبت میکنند. این نوع عروسک ها کودک درون را فعال میکند و میتوان گفت یکی از خاطره انگیز ترین هدیه ها برای هر فرد خواهد بود. یونیکورن یا تک‌شاخ یک موجود افسانه‌ای مورد ستایش است. طبق افسانه‌ها، هرکس به یک اسب‌ تک شاخ سفید دست بزند برای همیشه در زندگی‌اش شاد و خوشحال خواهد بود.

۱۷۹,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال سفارش برای خرید های بالاتر از ۱۵۰,۰۰۰ تومان رایگان می باشد.
امکان ثبت سفارش و خرید در حال حاضر تنها برای شهر تهران امکان پذیر می باشد.
گل های ما بر مبنای سفارش، هر روز صبح از مزرعه چیده می شوند، بنابراین اگر تمایل دارید سفارش خود را همان روز دریافت کنید می بایست قبل از ساعت ۷:۰۰ صبح سفارش خود را ثبت کنید. در ضمن زمان تحویل سفارش از ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

توضیحات بیشتر:

اسب تک شاخ یا یونیکورن یک حیوان افسانه ای است که در افسانه های مختلفی در اروپای باستان و قرون وسطا است که در بسیاری از افسانه های اروپاییان حضور دارد . البته حضور اسب تک شاخ در افسانه های دیگر ملل نشان از این دارد که ریشه این افسانه به سال ها قبل از قرون وسطا باز می گردد. این اسب های افسانه ای بسیار چابک هستند و حتی در برخی افسانه ها بال دارند و پرواز می کنند.

ویژگی ها:

ویژگی مشخصات
باکس فلزی 1 عدد
انواع مختلف پاستیل 350 گرم